wykończenia wnętrz Gdynia, budemgroup

O FIRMIE

Firma Bud-Em Group zajmująca się kompleksowym wykończeniem wnętrz, pracami montażowymi oraz budowlanymi wraz z instalacjami elektrycznymi, na terenie trójmiasta.

Poprzez solidne i konkretne podejście do klientów zyskaliśmy bardzo duże doświadczenie, a do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie. Nasi fachowcy mają bogate doświadczenie w branży remont- budowlanej co daje państwu gwarancje najwyższej jakości produkt. Naszym celem, a także priorytetem jest wysoka jakość wykonywanych usług a na każdym etapie prac zapewniamy kontrolę wraz z końcowym wykończeniem inwestycji. Dodatkowo pracujemy na profesjonalnym sprzęcie (graco, flex, Bosch) i materiałach sprawdzonych producentów a na życzenie klientów oferujemy pomoc w wyborze materiałów tak aby efekt spełniał Państwa oczekiwania.

Współpracujemy z wieloma kontrahentami m.in. wykonujemy realizacje wykonawcze dla Urzędu Miasta Gdynia (mieszkania socjalne i komunalne), spółdzielnie mieszkaniowe na terenie Gdyni i Gdańska (klatki schodowe, etc.) a także usługi prywatnych inwestorów ( domy, mieszkania deweloperskie i lokale usługowe ) wykonywanych od A do Z.